Фустан - код 430 - сина

Нема на залиха
SKU
38151
MKD 1.015,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8989 - небесно сина
  Фустан - код 8989 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 8171 - тиркизна
  Фустан - код 8171 - тиркизна
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 3. Фустан - код 5514 - 5 - црна
  Фустан - код 5514 - 5 - црна
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 4. Фустан - код 6364 - темно сина
  Фустан - код 6364 - темно сина
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 5. Фустан - код 2011 - темно сина
  Фустан - код 2011 - темно сина
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
Слични производи
 1. Палто - код 164
  Палто - код 164
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 2. Блуза - код 2380 - црна
  Блуза - код 2380 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Блуза - код 3890 - зелена
  Блуза - код 3890 - зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 414 - 1 - црна
  Фустан - код 414 - 1 - црна
  Special Price MKD 1.276,00 Регуларна цена MKD 2.001,00
 5. Блуза - код 4417 - црна
  Блуза - код 4417 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Блуза - код 5151 - жолта
  Блуза - код 5151 - жолта
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 5090 - путер зелена
  Фустан - код 5090 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Маица - код 467 - 1 - бела
  Маица - код 467 - 1 - бела
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 9. Фустан - код 9933 - жолта
  Фустан - код 9933 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 7758 - циклама
  Фустан - код 7758 - циклама
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71