Фустан - код 435 - црвена

Нема на залиха
SKU
38064
ден 725,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код 3000
  Код 3000
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Тренерки - код 5504 - 2 - небесно сина
  Тренерки - код 5504 - 2 - небесно сина
  Најниско ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 3. Фустан - код 5555 - 3 - бело
  Фустан - код 5555 - 3 - бело
  Special Price ден 1.217,71 Регуларна цена ден 1.797,71
 4. Комплет - код 9877 - бело
  Комплет - код 9877 - бело
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 5. Блуза - код 5618 - путер зелена
  Блуза - код 5618 - путер зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 6. Комплет - код 3349 - капучино
  Комплет - код 3349 - капучино
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 7. Кошула - код 4646 - капучино
  Кошула - код 4646 - капучино
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Фустан - код 681 - небесно сина
  Фустан - код 681 - небесно сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Фустан - код 1317
  Фустан - код 1317
  Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
 10. Блуза - код 4256 - жолта
  Блуза - код 4256 - жолта
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71