Фустан - код 450 - црвена

Нема на залиха
SKU
38277
MKD 435,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 1281 - црвена
  Фустан - код 1281 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 4093 - црвена
  Фустан - код 4093 - црвена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Фустан - код 953 - корали
  Фустан - код 953 - корали
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 061 - црвена
  Фустан - код 061 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 382 - црвена
  Фустан - код 382 - црвена
  Special Price MKD 406,00 Регуларна цена MKD 696,00
Слични производи
 1. Комплет - код 2223 - борда
  Комплет - код 2223 - борда
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 2. Блуза - код 9897 - жолта
  Блуза - код 9897 - жолта
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 3. Фустан - код 940 - графитна
  Фустан - код 940 - графитна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 4. Фустан - код 7272 - 2 - шарена
  Фустан - код 7272 - 2 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Јакна - код 2111 - 2 - црна
  Јакна - код 2111 - 2 - црна
  Најниско MKD 4.059,71 Регуларна цена MKD 5.219,71
 6. Кардиган - код 7823 - окер
  Кардиган - код 7823 - окер
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 7. Фустан - код 8987 - пудра
  Фустан - код 8987 - пудра
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 8. Фустан - код 3477 - бело
  Фустан - код 3477 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Комплет - код 1512 - црна
  Комплет - код 1512 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Сукња - код 5471 - борда
  Сукња - код 5471 - борда
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71