Фустан - код 454 - црвена

Нема на залиха
SKU
38066
MKD 725,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 1585 - 2 - црвена
  Фустан - код 1585 - 2 - црвена
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 2. Фустан - код 3214 - црвена
  Фустан - код 3214 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 2856 - црвена
  Фустан - код 2856 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Фустан - код 2906 - црвена
  Фустан - код 2906 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 6442 - 1 - борда
  Фустан - код 6442 - 1 - борда
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
Слични производи
 1. Блуза - код 4448 - 1 - бело
  Блуза - код 4448 - 1 - бело
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Комплет - код 6922 - бело
  Комплет - код 6922 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Маица - код 2353 - бела
  Маица - код 2353 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Маица - код 3701 - сиво
  Маица - код 3701 - сиво
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Комплет - код 1469 - 3
  Комплет - код 1469 - 3
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Фустан - код 1585 - 2 - црвена
  Фустан - код 1585 - 2 - црвена
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 7. Комплет - код 7789 - 2 - црна
  Комплет - код 7789 - 2 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Блуза - код 5343 - 5
  Блуза - код 5343 - 5
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 9. Маица - код 11639 - бела
  Маица - код 11639 - бела
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Маица - код 2389 - бело
  Маица - код 2389 - бело
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71