Фустан - код 454 - сина

Нема на залиха
SKU
38065
MKD 725,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2455 - 3
  Фустан - код 2455 - 3
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 2455 - 2 - тиркизна
  Фустан - код 2455 - 2 - тиркизна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 2455 - 1
  Фустан - код 2455 - 1
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 1822 - 3 - небесно сина
  Фустан - код 1822 - 3 - небесно сина
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 5. Фустан - код 6144
  Фустан - код 6144
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Фустан - код 2475 - 1 - црна
  Фустан - код 2475 - 1 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Тениска с ефектно деколте и надпис в черно - 4257
  Маица - код 4257 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Фустан - код 7735 - 3
  Фустан - код 7735 - 3
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 4. Тренерки - код 4416 - сина
  Тренерки - код 4416 - сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 41511
  Блуза - код 41511
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Комплет - код 7165 - 1 - небесно сина
  Комплет - код 7165 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Дамски топ с капси в розово - код 11541
  Маичка - код 11541 - розова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 985,71
 8. Елегантен дамски топ в бяло - код 1095
  Топ - код 1095 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Блуза с ефектни ръкави в лилаво - код 2922
  Блуза - код 2922 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 6515
  Фустан - код 6515
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71