Фустан - код 469 - сина

Нема на залиха
SKU
38721
MKD 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2129 - тиркизна
  Фустан - код 2129 - тиркизна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Фустан - код 8745 - темно сина
  Фустан - код 8745 - темно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 2484 - темно сина
  Фустан - код 2484 - темно сина
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 4. Фустан - код 2500 - небесно сина
  Фустан - код 2500 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 8485 - темно сина
  Фустан - код 8485 - темно сина
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
Слични производи
 1. Блуза - код 0263
  Блуза - код 0263
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 2. Фармерки - код 8099 - 1 - темно сина
  Фармерки - код 8099 - 1 - темно сина
  Најниско MKD 1.536,71 Регуларна цена MKD 2.116,71
 3. Блуза - код 2052 - 1 - борда
  Блуза - код 2052 - 1 - борда
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Фустан - код 745 - окер
  Фустан - код 745 - окер
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Маица - код 6267 - 1 - бело
  Маица - код 6267 - 1 - бело
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 6. Тренерки - код 8210 - 2
  Тренерки - код 8210 - 2
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Фармерки - код 3408 - 3 - црна
  Фармерки - код 3408 - 3 - црна
  Најниско MKD 1.188,71 Регуларна цена MKD 1.768,71
 8. Блуза - код 243 - тиркизна
  Блуза - код 243 - тиркизна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Фустан - код 784 - бело
  Фустан - код 784 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Блуза - код 0307 - бело
  Блуза - код 0307 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71