Фустан - код 469 - темно сина

Нема на залиха
SKU
38720
MKD 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Темно сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 390 - небесно сина
  Фустан - код 390 - небесно сина
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 2. Фустан - код 371 - небесно сина
  Фустан - код 371 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 324 - тиркизна
  Фустан - код 324 - тиркизна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 2500 - небесно сина
  Фустан - код 2500 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 8272 - темно сина
  Фустан - код 8272 - темно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Јакна - код 9191 - 3 - бела
  Јакна - код 9191 - 3 - бела
  Најниско MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 2.290,71
 2. Кардиган - код 1691 - кремова
  Кардиган - код 1691 - кремова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Блуза - код 2938 - црвена
  Блуза - код 2938 - црвена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Дуксер - код 3262 - светло сина
  Дуксер - код 3262 - светло сина
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 5. Фустан - код 621 - портокалова
  Фустан - код 621 - портокалова
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 6. Палто - код 4540 - пудра
  Палто - код 4540 - пудра
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 7. Кошула - код 9898 - пудра
  Кошула - код 9898 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Дуксер - код 4242 - путер зелена
  Дуксер - код 4242 - путер зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Фустан - код 7173 - бело
  Фустан - код 7173 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Фустан - код 956 - путер зелена
  Фустан - код 956 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71