Фустан - код 494 - бела

Нема на залиха
SKU
38189
MKD 1.160,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 0288 - 2 - бела
  Фустан - код 0288 - 2 - бела
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Фустан - код 0061 - бела
  Фустан - код 0061 - бела
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 3. Фустан - код 354 - бела
  Фустан - код 354 - бела
  Special Price MKD 1.102,00 Регуларна цена MKD 1.682,00
Слични производи
 1. Топ - код 11723 - црна
  Топ - код 11723 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Блуза - код 11483 - 7 - борда
  Блуза - код 11483 - 7 - борда
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Стилен дамски гащеризон в черен цвят - код 486
  Комбинезон - код 486 - црна
  Special Price MKD 725,00 Регуларна цена MKD 1.595,00
 4. Блуза - код 11495 - 5 - сина
  Блуза - код 11495 - 5 - сина
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Фустан - код 11604 - бело
  Фустан - код 11604 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 6. Комплет - код 6310 - црна
  Комплет - код 6310 - црна
  Special Price MKD 1.536,71 Регуларна цена MKD 2.116,71
 7. Маица - код 068 - кремова
  Маица - код 068 - кремова
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 8. Сако - код 5957
  Сако - код 5957
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 2540 - бела
  Фустан - код 2540 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Маица - код 3583 - црна
  Маица - код 3583 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 869,71