Фустан - код 499 - небесно сина

Нема на залиха
SKU
41172
MKD 1.508,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 98 % Еластан - 2 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2704 - тиркизна
  Фустан - код 2704 - тиркизна
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 2. Фустан - код 2704
  Фустан - код 2704
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 3. Фустан - код 1458 - сина
  Фустан - код 1458 - сина
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 4. Фустан - код 7735 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 7735 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 5. Фустан - код 3610 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 3610 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
Слични производи
 1. Дамски топ потник с къдрички в бяло - 1287
  Топ - код 1287 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Топ - код 2967 - црвена
  Топ - код 2967 - црвена
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71
 3. Фустан - код 6777 - розова
  Фустан - код 6777 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Атрактивни къси панталони в цвят пудра - код 2085
  Кратки панталони - код 2085 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 851 - црвена
  Фустан - код 851 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Дамски скъсани с висока талия сини дънки - код 4226
  Фармерки - код 4226 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 7. Къс дамски топ рипс в бяло - код 1265
  Топ - код 1265 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Блуза - код 0837
  Блуза - код 0837
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 840,71
 9. Фустан - код 7003 - розова
  Фустан - код 7003 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Спортски комплет - код 2254 - 1 - шарена
  Спортски комплет - код 2254 - 1 - шарена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71