Фустан - код 504 - шарена

Нема на залиха
SKU
38094
MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 7272 - 2 - шарена
  Фустан - код 7272 - 2 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 7272 - 1 - шарена
  Фустан - код 7272 - 1 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 8866 - 6 - шарена
  Фустан - код 8866 - 6 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 8866 - 1 - шарена
  Фустан - код 8866 - 1 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 7712 - 5 - шарена
  Фустан - код 7712 - 5 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Фустан - код 805 - виолетова
  Фустан - код 805 - виолетова
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Палто - код 9493 - путер зелена
  Палто - код 9493 - путер зелена
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 3. Блуза - код 8689 - путер зелена
  Блуза - код 8689 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 697 - 4 - црна
  Фустан - код 697 - 4 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Сако - код 4569 - капучино
  Сако - код 4569 - капучино
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Фустан - код 0900 - путер зелена
  Фустан - код 0900 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 7. Тренерки - код 842 - црна
  Тренерки - код 842 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Фустан - код 0014 - црна
  Фустан - код 0014 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Кардиган - код 7823 - бела
  Кардиган - код 7823 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 10. Фустан - код 3480 - пудра
  Фустан - код 3480 - пудра
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71