Фустан - код 518 - светло сина

Нема на залиха
SKU
37252-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Светло сина

Материјал: Памук - 98 % Ликра - 2 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кардиган - код 781 - виолетова
  Кардиган - код 781 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 5856 - зелена
  Фустан - код 5856 - зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Маица - код 3514 - бела
  Маица - код 3514 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Кошула - код 4443 - 1 - шарена
  Кошула - код 4443 - 1 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Блуза - код 0247 - пудра
  Блуза - код 0247 - пудра
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 6. Комбинезон - код 6039 - сиво
  Комбинезон - код 6039 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Тренерки - код 1006 - 1 - црна
  Тренерки - код 1006 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.681,71 Регуларна цена MKD 2.261,71
 8. Фустан - код 3000 - црвена
  Фустан - код 3000 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Блуза - код 8861 - 3 - сиво
  Блуза - код 8861 - 3 - сиво
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 2093 - бело
  Фустан - код 2093 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71