Фустан - код 540 - 1 - црвена

Нема на залиха
SKU
3328
MKD 1.305,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 1543 - црвена
  Фустан - код 1543 - црвена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Фустан - код 5888 - 4 - црвена
  Фустан - код 5888 - 4 - црвена
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
Слични производи
 1. Блуза - код 0828 - капучино
  Блуза - код 0828 - капучино
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 2. Маица - код 0511 - 2 - црвена
  Маица - код 0511 - 2 - црвена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Блуза - код 2190 - 4 - борда
  Блуза - код 2190 - 4 - борда
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 4. Блуза - код 3151 - 4 - корали
  Блуза - код 3151 - 4 - корали
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 2960 - црна
  Фустан - код 2960 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 6. Блуза - код 3748 - тиркизна
  Блуза - код 3748 - тиркизна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Тренерки - код 792 - црна
  Тренерки - код 792 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Топ - код 3169 - бело
  Топ - код 3169 - бело
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Топ - код 4433
  Топ - код 4433
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Маица - код 3701 - бело
  Маица - код 3701 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71