Фустан - код 543 - неон жолта

Нема на залиха
SKU
41239
MKD 928,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Неон жолта

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2540 - окер
  Фустан - код 2540 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 1729 - окер
  Фустан - код 1729 - окер
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 3065 - жолта
  Фустан - код 3065 - жолта
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 6113 - окер
  Фустан - код 6113 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 8619 - 1 - жолта
  Фустан - код 8619 - 1 - жолта
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
Слични производи
 1. Спортски комплет - код 3066 - небесно сина
  Спортски комплет - код 3066 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Комплет - код 8667 - црна
  Комплет - код 8667 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Блуза - код 3134 - 2 - бело
  Блуза - код 3134 - 2 - бело
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 4. Фустан - код 2949 - зелена
  Фустан - код 2949 - зелена
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 5. Дамски клин в черно с кант - код 8058
  Хеланки - код 8058 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Комплет - код 5852 - 2 - сиво
  Комплет - код 5852 - 2 - сиво
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 7. Маица - код 11666 - црна
  Маица - код 11666 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 8. Комплет - код 3104 - бело
  Комплет - код 3104 - бело
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 9. Блуза - код 1626 - 1 - бело
  Блуза - код 1626 - 1 - бело
  Најниско MKD 318,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 10. Фустан - код 0288 - 2 - бела
  Фустан - код 0288 - 2 - бела
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71