Фустан - код 550 - црна

Нема на залиха
SKU
38242
MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8125 - црна
  Фустан - код 8125 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Фустан - код 9076 - 1 - црна
  Фустан - код 9076 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 6258 - 1 - црна
  Фустан - код 6258 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Фустан - код 2117 - 2 - црна
  Фустан - код 2117 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Фустан - код 0890 - 1 - црна
  Фустан - код 0890 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Слични производи
 1. Дамски комплект блуза и панталон в бяло - код 6567
  Комплет - код 6567 - 2 - бело
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Маица - код 2389 - бело
  Маица - код 2389 - бело
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 695,71
 3. Топ - код 0122 - кремова
  Топ - код 0122 - кремова
  Special Price MKD 144,71 Регуларна цена MKD 579,71
 4. Спортски комплет - код 6931 - неон зелена
  Спортски комплет - код 6931 - неон зелена
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Атрактивна лятна риза в бяло - код 11923
  Кошула - код 11923 - бела
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Панталони - код 5130
  Панталони - код 5130
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Фустан - код 6612 - 2
  Фустан - код 6612 - 2
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 2856 - неон жолта
  Фустан - код 2856 - неон жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Комплет - код 4152 - 2 - кремова
  Комплет - код 4152 - 2 - кремова
  MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Код 8787 - 2 - розова
  Код 8787 - 2 - розова
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71