Фустан - код 552 - бела

Нема на залиха
SKU
37512
MKD 812,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 75 % Еластан - 20 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8399 - бело
  Фустан - код 8399 - бело
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Фустан - код 11893 - бела
  Фустан - код 11893 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 6432 - бела
  Фустан - код 6432 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 4806 - бела
  Фустан - код 4806 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 8192 - бела
  Фустан - код 8192 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Слични производи
 1. Спортски комплет - код 2524
  Спортски комплет - код 2524
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Фустан - код 6111
  Фустан - код 6111
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 3. Атрактивен дамски топ потник с цип в бяло - код 12890
  Топ - код 12890 - бела
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 4. Дамски дънки изчистени с висока талия в сиво - код 2423
  Фармерки - код 2423 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Блуза - код 4229 - корали
  Блуза - код 4229 - корали
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Стилен дамски гащеризон в бял цвят - код 700
  Комбинезон - код 700 - бела
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 7. Фустан - код 2722 - бело
  Фустан - код 2722 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 8. Топ - код 2967 - ментол
  Топ - код 2967 - ментол
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 608,71
 9. Маица - код 2342 - бело
  Маица - код 2342 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Маица - код 2462 - бело
  Маица - код 2462 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71