Фустан - код 557 - 1 - розова

Нема на залиха
SKU
37289-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 0936 - розова
  Блуза - код 0936 - розова
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
 2. Фустан - код 2963 - шарено
  Фустан - код 2963 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Елегантен дамски топ в черно - код 1095
  Топ - код 1095 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Блуза - код 8861 - борда
  Блуза - код 8861 - борда
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 2994 - бело
  Фустан - код 2994 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 6. Блуза - код 11483 - 2 - црвена
  Блуза - код 11483 - 2 - црвена
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 7. Тренерки - код 4112
  Тренерки - код 4112
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 8. Комплет - код 1518 - 4 - портокалова
  Комплет - код 1518 - 4 - портокалова
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Дамска риза в розово с елементи от тюл - код 0638
  Кошула - код 0638 - 3 - розова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Сако - код 2900 - црна
  Сако - код 2900 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71