Фустан - код 557 - 2 - црвена

Нема на залиха
SKU
37281-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 624 - бела
  Маица - код 624 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 5569 - небесно сина
  Фустан - код 5569 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Комплет - код 2405 - 1 - бело
  Комплет - код 2405 - 1 - бело
  Најниско MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 2.551,71
 4. Спортен дамски гащеризон в черно - код 2122
  Комбинезон - код 2122 - 1 - црна
  Најниско MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 5. Блуза - код 294 - црна
  Блуза - код 294 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 6. Тренерки - код 1236 - црна
  Тренерки - код 1236 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Фустан - код 2949 - бело
  Фустан - код 2949 - бело
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 8. Топ - код 11551 - црвена
  Топ - код 11551 - црвена
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 898,71
 9. Фустан - код 625 - небесно сина
  Фустан - код 625 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 854 - 4 - бела
  Фустан - код 854 - 4 - бела
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71