Фустан - код 557 - 3 - црна

Нема на залиха
SKU
37285-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 8861 - борда
  Блуза - код 8861 - борда
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Дуксер - код 6418 - 1 - розова
  Дуксер - код 6418 - 1 - розова
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Блуза - код 0308 - 3 - сиво
  Блуза - код 0308 - 3 - сиво
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Маица - код 504 - црвена
  Маица - код 504 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 1577 - 1 - црна
  Блуза - код 1577 - 1 - црна
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 6. Туника - код 8681 - црна
  Туника - код 8681 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Тренерки - код 5845
  Тренерки - код 5845
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 8. Кошула - код 4848 - кафеава
  Кошула - код 4848 - кафеава
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Фустан - код 2484 - пудра
  Фустан - код 2484 - пудра
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 10. Фармерки - код 1035 - сина
  Фармерки - код 1035 - сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71