Фустан - код 564 - 1 - линии

Нема на залиха
SKU
38359
ден 725,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Линии

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 6650 - окер
  Блуза - код 6650 - окер
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Фустан - код 958 - бело
  Фустан - код 958 - бело
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 3. Фустан - код 0508 - бело
  Фустан - код 0508 - бело
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 4. Фустан - код 0299 - кафеава
  Фустан - код 0299 - кафеава
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Маица - код 5579 - бело
  Маица - код 5579 - бело
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 666,71
 6. Маица - код 0606 - ментол
  Маица - код 0606 - ментол
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 7. Комбинезон - код 486 - црна
  Комбинезон - код 486 - црна
  Special Price ден 725,00 Регуларна цена ден 1.595,00
 8. Џемпер - код 0202 - борда
  Џемпер - код 0202 - борда
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.333,71
 9. Кошула - код 872 - бело
  Кошула - код 872 - бело
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 10. Јакна - код 860 - 2 - циклама
  Јакна - код 860 - 2 - циклама
  Најниско ден 1.681,71 Регуларна цена ден 2.261,71