Фустан - код 564 - 2 - линии

Нема на залиха
SKU
38358
MKD 725,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Линии

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 12003 - црвена
  Фустан - код 12003 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 9949 - корали
  Фустан - код 9949 - корали
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Фустан - код 4671 - црвена
  Фустан - код 4671 - црвена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 4. Фустан - код 20100 - црвена
  Фустан - код 20100 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Фустан - код 11966 - црвена
  Фустан - код 11966 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Дамски клин в бяло - код 21655
  Хеланки - код 21655 - 1 - бело
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 2. Блуза - код 5932 - борда
  Блуза - код 5932 - борда
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Дамски комплект в светлосиньо - код 6264
  Комплет - код 6264
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 4. Свободна дамска туника в бяло с надпис - код 5083
  Туника - код 5083 - бело
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 5. Фустан - код 8596 - пудра
  Фустан - код 8596 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Маица - код 4123 - црна
  Маица - код 4123 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Топ - код 8843
  Топ - код 8843
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Дамска тениска в черно с принт код - 1166
  Маица - код 1166 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Панталони - код 2100 - 2 - шарена
  Панталони - код 2100 - 2 - шарена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 11926 - ментол
  Фустан - код 11926 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71