Фустан - код 595 - розова

Нема на залиха
SKU
38159
MKD 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2129 - пудра
  Фустан - код 2129 - пудра
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Фустан - код 6130 - пудра
  Фустан - код 6130 - пудра
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Фустан - код 4442 - розова
  Фустан - код 4442 - розова
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Фустан - код 0333 - пудра
  Фустан - код 0333 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 390 - пудра
  Фустан - код 390 - пудра
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
Слични производи
 1. Кошула - код 1599 - 2 - зелена
  Кошула - код 1599 - 2 - зелена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 5555 - 3 - бело
  Фустан - код 5555 - 3 - бело
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 3. Џемпер - код 1219 - 1 - шарена
  Џемпер - код 1219 - 1 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Боди - код 2062 - црна
  Боди - код 2062 - црна
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 5. Маица - код 2266 - црна
  Маица - код 2266 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Блуза - код 2772 - темно сина
  Блуза - код 2772 - темно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Ролка - код 2552 - капучино
  Ролка - код 2552 - капучино
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 8. Тренерки - код 6268 - црна
  Тренерки - код 6268 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Блуза - код 912 - корали
  Блуза - код 912 - корали
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Фустан - код 9545 - црна
  Фустан - код 9545 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71