Фустан - код 595 - сиво

Нема на залиха
SKU
38160
MKD 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2129 - сиво
  Фустан - код 2129 - сиво
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Фустан - код 9010 - сиво
  Фустан - код 9010 - сиво
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Фустан - код 1030 - сиво
  Фустан - код 1030 - сиво
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.826,71
 4. Фустан - код 1714 - сиво
  Фустан - код 1714 - сиво
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 5. Фустан - код 238 - сиво
  Фустан - код 238 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Фармерки - код 4133 - 1 - сиво
  Фармерки - код 4133 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 2. Фустан - код 698 - тиркизна
  Фустан - код 698 - тиркизна
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 3. Фустан - код 5557 - црна
  Фустан - код 5557 - црна
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 4. Јакна - код 210 - сина
  Јакна - код 210 - сина
  Најниско MKD 4.233,71 Регуларна цена MKD 4.813,71
 5. Блуза - код 875 - бело
  Блуза - код 875 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Сукња - код 0850 - 1 - сина
  Сукња - код 0850 - 1 - сина
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 7. Јакна - код 039 - 1 - сиво
  Јакна - код 039 - 1 - сиво
  Најниско MKD 4.088,71 Регуларна цена MKD 4.668,71
 8. Јакна - код 210 - 3 - небесно сина
  Јакна - код 210 - 3 - небесно сина
  Најниско MKD 4.233,71 Регуларна цена MKD 4.813,71
 9. Фустан - код 1429 - виолетова
  Фустан - код 1429 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Маица - код 3586 - црна
  Маица - код 3586 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71