Фустан - код 621 - шарена

Нема на залиха
SKU
38097
MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 3161 - 2 - шарена
  Фустан - код 3161 - 2 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 6920 - 2 - шарена
  Фустан - код 6920 - 2 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 9187 - 1 - шарена
  Фустан - код 9187 - 1 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 4441 -3 - шарена
  Фустан - код 4441 -3 - шарена
  Special Price MKD 1.188,71 Регуларна цена MKD 1.768,71
 5. Фустан - код 4441 - 2 - црна
  Фустан - код 4441 - 2 - црна
  Special Price MKD 1.188,71 Регуларна цена MKD 1.768,71
Слични производи
 1. Блуза - код 875 - бело
  Блуза - код 875 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Кошула - код 10508 - 2 - црна
  Кошула - код 10508 - 2 - црна
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 3. Фустан - код 8745 - темно сина
  Фустан - код 8745 - темно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Блуза - код 1590 - 5 - црвена
  Блуза - код 1590 - 5 - црвена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 11486 - 3 - црна
  Блуза - код 11486 - 3 - црна
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 6. Кошула - код 10508 - 3
  Кошула - код 10508 - 3
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 7. Блуза - код 912 - окер
  Блуза - код 912 - окер
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Блуза - код 3501 - 3 - праска
  Блуза - код 3501 - 3 - праска
  MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 9. Блуза - код 11483 - 5
  Блуза - код 11483 - 5
  Најниско MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 10. Фустан - код 2011 - темно сина
  Фустан - код 2011 - темно сина
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71