Фустан - код 641 - шарена

Нема на залиха
SKU
38322
MKD 1.044,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2534 - шарена
  Фустан - код 2534 - шарена
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 2. Фустан - код 3138 - шарена
  Фустан - код 3138 - шарена
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 2963 - шарено
  Фустан - код 2963 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 2963 - шарено
  Фустан - код 2963 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 2963 - шарено
  Фустан - код 2963 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Черна тениска с принт - код 2982
  Маица - код 2982 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Дамска риза къс ръкав с къдрици в синьо - код 4136
  Кошула - код 4136 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Фустан - код 4442 - кафеава
  Фустан - код 4442 - кафеава
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Тениска в бяло с принт - код 11670
  Маица - код 11670 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Блуза - код 11495 - 5 - сина
  Блуза - код 11495 - 5 - сина
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Фармерки - код 4397 - 1 - бело
  Фармерки - код 4397 - 1 - бело
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Блуза - код 1645 - 4 - виолетова
  Блуза - код 1645 - 4 - виолетова
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 8. Фустан - код 7214 - 1 - шарена
  Фустан - код 7214 - 1 - шарена
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Спортски комплет - код 1369 - 1 - цветна
  Спортски комплет - код 1369 - 1 - цветна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Спортски комплет - код 1767 - циклама
  Спортски комплет - код 1767 - циклама
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71