Фустан - код 645 - шарена

Нема на залиха
SKU
38321
MKD 1.044,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 3492 - шарено
  Фустан - код 3492 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 3492 - шарено
  Фустан - код 3492 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 3492 - шарено
  Фустан - код 3492 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 3492 - шарено
  Фустан - код 3492 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 81777 - 2 - шарено
  Фустан - код 81777 - 2 - шарено
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Топ - код 4272 - црна
  Топ - код 4272 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 2. Маица - код 2389 - бело
  Маица - код 2389 - бело
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 695,71
 3. Фустан - код 0570 - шарено
  Фустан - код 0570 - шарено
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 4. Топ - код 1031
  Топ - код 1031
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Топ - код 11955 - црна
  Топ - код 11955 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 637,71
 6. Фустан - код 2687 - виолетова
  Фустан - код 2687 - виолетова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Къс дамски топ потник рипс в бяло - код 2208
  Топ - код 2208 - 2 - бела
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Дамски комплект потник и дълга пола рипс в червено - код 0888
  Фустан - код 0888 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Тениска с ефектен принт в цвят циклама - код 11944
  Маица - код 11944 - циклама
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Топ - код 9874
  Топ - код 9874
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71