Фустан - код 656 - 3 - розова

Нема на залиха
SKU
40992
MKD 928,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 70% Полиестер - 27% Еластан - 3%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2743
  Фустан - код 2743
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 5654
  Фустан - код 5654
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 8596 - пудра
  Фустан - код 8596 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 1679 - 2 - розова
  Фустан - код 1679 - 2 - розова
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 7793 - циклама
  Фустан - код 7793 - циклама
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
Слични производи
 1. Топ - код 3091 - виолетова
  Топ - код 3091 - виолетова
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Блуза - код 8865 - сиво
  Блуза - код 8865 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Блуза - код 912 - небесно сина
  Блуза - код 912 - небесно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 2581 - шарено
  Фустан - код 2581 - шарено
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Топ - код 11723 - капучино
  Топ - код 11723 - капучино
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Тренерки-долен дел - код 14788 - 1 - камуфлажа
  Тренерки-долен дел - код 14788 - 1 - камуфлажа
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фустан - код 11932 - светло сина
  Фустан - код 11932 - светло сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Комбинезон - код 6523
  Комбинезон - код 6523
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Маица - код 14711 - 2 - црна
  Маица - код 14711 - 2 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Сукња - код 0849
  Сукња - код 0849
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71