Фустан - код 658 - црна

Нема на залиха
SKU
38408
MKD 435,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 7775 - црна
  Фустан - код 7775 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 8899 - црна
  Фустан - код 8899 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 927,71
 3. Фустан - код 2169 - црна
  Фустан - код 2169 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Фустан - код 7141 - црна
  Фустан - код 7141 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Фустан - код 11795 - црна
  Фустан - код 11795 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Фустан - код 7141 - бело
  Фустан - код 7141 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Втален дамски комплект топ и клин висока талия в розово - код 2222
  Спортски комплет - код 2222 - 3 - розова
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 3. Тренерки - код 11625 - бело
  Тренерки - код 11625 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Дамски комплект къс топ и дълга пола в масленозелено - код 3838
  Комплет - код 3838 - путер зелена
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 5. Комбинезон - код 0821 - црна
  Комбинезон - код 0821 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Блуза - код 6165 - 5 - сиво
  Блуза - код 6165 - 5 - сиво
  Најниско MKD 144,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Тренерки - код 0446 - 1 - циклама
  Тренерки - код 0446 - 1 - циклама
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Къс дамски топ бюстие в масленозелено - код 2541
  Топ - код 2541
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 579,71
 9. Топ - код 11773 - црна
  Топ - код 11773 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Фустан - код 2104 - небесно сина
  Фустан - код 2104 - небесно сина
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71