Фустан - код 658 - розова

Нема на залиха
SKU
38406
MKD 435,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 1625 - 2 - праска
  Фустан - код 1625 - 2 - праска
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 2. Фустан - код 2595 - пудра
  Фустан - код 2595 - пудра
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 3. Фустан - код 9905 - розова
  Фустан - код 9905 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
Слични производи
 1. Блуза - код 7706 - 4 - праска
  Блуза - код 7706 - 4 - праска
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 2. Фустан - код 2915 - 4 - корали
  Фустан - код 2915 - 4 - корали
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 3. Комплет - код 6922 - жолта
  Комплет - код 6922 - жолта
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Маица - код 4079 - бело
  Маица - код 4079 - бело
  MKD 666,71
 5. Блуза - код 2180 - 1
  Блуза - код 2180 - 1
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Маица - код 6596 - црна
  Маица - код 6596 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Блуза - код 3330
  Блуза - код 3330
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
 8. Фустан - код 5251 - 1 - црна
  Фустан - код 5251 - 1 - црна
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
 9. Боди - код 11595 - бело
  Боди - код 11595 - бело
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 956,71
 10. Фустан - код 3107 - тиркизна
  Фустан - код 3107 - тиркизна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71