Фустан - код 66 - бела

Нема на залиха
SKU
38197
MKD 754,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 92 % Еластан - 8 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 3375 - 1 - бело
  Фустан - код 3375 - 1 - бело
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 8399 - бело
  Фустан - код 8399 - бело
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Фустан - код 9968 - бело
  Фустан - код 9968 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 4. Фустан - код 1675 - 2 - бела
  Фустан - код 1675 - 2 - бела
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Комбинезон - код 8898 - бела
  Комбинезон - код 8898 - бела
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Дамско боди в цвят капучино с цип - код 11757
  Боди - код 11757 - капучино
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 927,71
 2. Комплет - код 0833 - црвена
  Комплет - код 0833 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Топ - код 11968 - капучино
  Топ - код 11968 - капучино
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Дамска изчистена тениска в бяло - код 4517
  Маица - код 4517 - бело
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Маица - код 1571 - бело
  Маица - код 1571 - бело
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Фустан - код 8871 - црна
  Фустан - код 8871 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Блуза - код 2635
  Блуза - код 2635
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 811,71
 8. Комбинезон - код 8189 - црвена
  Комбинезон - код 8189 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 2419
  Фустан - код 2419
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 10. Фустан - код 0889
  Фустан - код 0889
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71