Фустан - код 66 - црна

Нема на залиха
SKU
38193
MKD 754,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6589 - црна
  Фустан - код 6589 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 11993 - црна
  Фустан - код 11993 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Фустан - код 11996 - црна
  Фустан - код 11996 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Фустан - код 0415 - 1 - црна
  Фустан - код 0415 - 1 - црна
  Најниско MKD 724,71
 5. Фустан - код 4673 - црна
  Фустан - код 4673 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
Слични производи
 1. Дамски панталон в бяло - код 4464
  Панталони - код 4464 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Блуза - код 4450 - 3
  Блуза - код 4450 - 3
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Дамски бански в две части с висока талия в бяло - код 2562
  Купачи - код 2562 - 5 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Дамски свободен панталон в черно - код 11803
  Панталони - код 11803 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 8979 - црна
  Фустан - код 8979 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Маица - код 918 - 5 - црна
  Маица - код 918 - 5 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Дамски топ потник рипс с принт в бяло - код 10270
  Топ - код 10270 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Купачи - код 6799 - бела
  Купачи - код 6799 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Фустан - код 0351 - виолетова
  Фустан - код 0351 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Блуза - код 0633 - 4 - црвена
  Блуза - код 0633 - 4 - црвена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71