Фустан - код 66 - небесно сина

Нема на залиха
SKU
38198
MKD 754,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Полиестер - 95 % Памук - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6144
  Фустан - код 6144
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 1540 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 1540 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 1585 - 3 - небесно сина
  Фустан - код 1585 - 3 - небесно сина
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 4. Фустан - код 2991 - темно сина
  Фустан - код 2991 - темно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 2991
  Фустан - код 2991
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Фустан - код 2129 - пудра
  Фустан - код 2129 - пудра
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 2. Топ - код 4433 - црна
  Топ - код 4433 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Блуза - код 0399 - црна
  Блуза - код 0399 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 4. Фустан - код 2919 - циклама
  Фустан - код 2919 - циклама
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Елегантен дамски топ с къдрички и остро деколте в цвят праскова - код 2989
  Топ - код 2989 - праска
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Дамски дънки с декоративни ципове в сиво - код 4284
  Фармерки - код 4284 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Блуза - код 1597 - 2 - виолетова
  Блуза - код 1597 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 8. Боди - код 3322 - 4
  Боди - код 3322 - 4
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Маица - код 9985 - црна
  Маица - код 9985 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Блуза - код 2959 - бела
  Блуза - код 2959 - бела
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71