Фустан - код 66 - розова

Нема на залиха
SKU
38196
ден 754,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 95 % Памук - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 3070 - виолетова
  Блуза - код 3070 - виолетова
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Блуза - код 0907 - жолта
  Блуза - код 0907 - жолта
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Комплет - код 4176 - бело
  Комплет - код 4176 - бело
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 4. Фустан - код 9933 - виолетова
  Фустан - код 9933 - виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 5. Фустан - код 4429 - сиво
  Фустан - код 4429 - сиво
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Блуза - код 4400 - небесно сина
  Блуза - код 4400 - небесно сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 7. Фустан - код 1104 - окер
  Фустан - код 1104 - окер
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Топ - код 229 - тиркизна
  Топ - код 229 - тиркизна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 9. Комплет - код 9955 - небесно сина
  Комплет - код 9955 - небесно сина
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 10. Фустан - код 5516 - борда
  Фустан - код 5516 - борда
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71