Фустан - код 66 - шарена

Нема на залиха
SKU
38194
MKD 754,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95 % Памук - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 3859 - 1 - цветна
  Фустан - код 3859 - 1 - цветна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 1039 - 3 - шарена
  Фустан - код 1039 - 3 - шарена
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 3. Фустан - код 1039 - 2 - шарена
  Фустан - код 1039 - 2 - шарена
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 4. Фустан - код 1039 - 1 - шарена
  Фустан - код 1039 - 1 - шарена
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 5. Фустан - код 1540 - 3
  Фустан - код 1540 - 3
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Комплет - код 2234
  Комплет - код 2234
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 9935 - 5 - шарена
  Фустан - код 9935 - 5 - шарена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Фустан - код 5654 - небесно сина
  Фустан - код 5654 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Блуза - код 9906 - црна
  Блуза - код 9906 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Секси втален гащеризон в червено - код 22990
  Комбинезон - код 22990 - 1 - црвена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 6. Фустан - код 11795 - црна
  Фустан - код 11795 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Комплет - код 2234 - розова
  Комплет - код 2234 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Тренерки - код 5262 - црна
  Тренерки - код 5262 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Дамска тениска в сиво с надпис - код 0511
  Маица - код 0511 - 6 - сиво
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Комплет - код 7789 - 1 - бело
  Комплет - код 7789 - 1 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71