Фустан - код 663 - бела

Нема на залиха
SKU
38272
MKD 812,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8399 - бело
  Фустан - код 8399 - бело
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Фустан - код 7391 - бела
  Фустан - код 7391 - бела
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 3. Фустан - код 6432 - бела
  Фустан - код 6432 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 4806 - бела
  Фустан - код 4806 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 8192 - бела
  Фустан - код 8192 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Слични производи
 1. Ефектен дамски топ в червено - код 1749
  Топ - код 1749 - црвена
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 695,71
 2. Блуза - код 8782 - црна
  Блуза - код 8782 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Топ - код 11964 - бела
  Топ - код 11964 - бела
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Фустан - код 7100 - црна
  Фустан - код 7100 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Топ - код 11909 - виолетова
  Топ - код 11909 - виолетова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Маица - код 4249 - црна
  Маица - код 4249 - црна
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Фустан - код 6999 - пудра
  Фустан - код 6999 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Тренерки - код 2625 - праска
  Тренерки - код 2625 - праска
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Фустан - код 2663
  Фустан - код 2663
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 10. Ефектна дамска риза в светлосиньо - код 4169
  Кошула - код 4169
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71