Фустан - код 666 - 5 - шарена

Нема на залиха
SKU
38199
MKD 1.102,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 4825 - 1 - шарено
  Фустан - код 4825 - 1 - шарено
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Фустан - код 81777 - 2 - шарено
  Фустан - код 81777 - 2 - шарено
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 81777 - 1 - шарено
  Фустан - код 81777 - 1 - шарено
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 3453 - шарена
  Фустан - код 3453 - шарена
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Фустан - код 3265 - шарена
  Фустан - код 3265 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Фустан - код 2127
  Фустан - код 2127
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Атрактивен къс топ рипс в черно - код 0995
  Топ - код 0995 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 3. Дамски топ потник рипс в бежово - код 2574
  Топ - код 2574
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Јакна - код 4866 - 1
  Јакна - код 4866 - 1
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 5. Блуза - код 5165 - окер
  Блуза - код 5165 - окер
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Атрактивна дамска блуза в черно - код 6306
  Блуза - код 6306 - 3 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Фустан - код 7413 - светло сина
  Фустан - код 7413 - светло сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Дамско боди в лилаво - код 3313
  Боди - код 3313 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 260,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Маица - код 11978 - розова
  Маица - код 11978 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Изчистен дамски комплект блуза и пола в черно - код 4196
  Комплет - код 4196 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71