Фустан - код 687 - бела

Нема на залиха
SKU
38718
ден 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Јакна - код 887 - кафеава
  Јакна - код 887 - кафеава
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 2. Блуза - код 188 - црна
  Блуза - код 188 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Кошула - код 913 - црна
  Кошула - код 913 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Јакна - код 794 - портокалова
  Јакна - код 794 - портокалова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 5. Комплет - код 5354 - црна
  Комплет - код 5354 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Фустан - код 2457 - зелена
  Фустан - код 2457 - зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 7. Фустан - код 4547 - розова
  Фустан - код 4547 - розова
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Кардиган - код 071 - розова
  Кардиган - код 071 - розова
  Special Price ден 985,71 Регуларна цена ден 1.565,71
 9. Фустан - код 6465 - 1 - шарена
  Фустан - код 6465 - 1 - шарена
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 10. Блуза - код 518 - окер
  Блуза - код 518 - окер
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71