Фустан - код 687 - сиво

Нема на залиха
SKU
38719
MKD 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 11973
  Фустан - код 11973
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 9075
  Фустан - код 9075
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 3. Фустан - код 2129 - сиво
  Фустан - код 2129 - сиво
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
Слични производи
 1. Атрактивни къси панталони в цвят капучино - код 2085
  Кратки панталони - код 2085 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Комплет - код 2609 - 3
  Комплет - код 2609 - 3
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Елегантен дамски топ в цвят праскова - код 5445
  Топ - код 5445 - праска
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Јакна - код 0266 - црна
  Јакна - код 0266 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Блуза - код 8861 - 13 - бела
  Блуза - код 8861 - 13 - бела
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Дамска тениска в цвят праскова с принт - код 1545
  Маица - код 1545 - 2 - праска
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Дамска тениска в жълто - код 6215
  Маица - код 6215
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Свободна дамска тениска с остро деколте в масленозелено - код 2389
  Маица - код 2389
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Маица - код 3024 - бело
  Маица - код 3024 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Комплет - код 4395 - 3 - кремова
  Комплет - код 4395 - 3 - кремова
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71