Фустан - код 691 - црна

Нема на залиха
SKU
39558
MKD 1.595,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 3008 - 1 - црна
  Фустан - код 3008 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.536,71 Регуларна цена MKD 2.116,71
Слични производи
 1. Кратки панталони - код 3634 - сина
  Кратки панталони - код 3634 - сина
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 6568 - црна
  Блуза - код 6568 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 5190 - борда
  Фустан - код 5190 - борда
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Комплет - код 663 - 3 - пудра
  Комплет - код 663 - 3 - пудра
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 137 - окер
  Блуза - код 137 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Џемпер - код 5966 - пудра
  Џемпер - код 5966 - пудра
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 7. Фустан - код 600 - виолетова
  Фустан - код 600 - виолетова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 2093 - црна
  Фустан - код 2093 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 9. Дуксер - код 5017 - виолетова
  Дуксер - код 5017 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Комбинезон - код 936 - црвена
  Комбинезон - код 936 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71