Фустан - код 757 - розова

Нема на залиха
SKU
38236
MKD 1.015,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 100 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6344 - циклама
  Фустан - код 6344 - циклама
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 6344 - пудра
  Фустан - код 6344 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 1389 - 1 - розова
  Фустан - код 1389 - 1 - розова
  MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 2409 - пудра
  Фустан - код 2409 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 1729 - пудра
  Фустан - код 1729 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Топ - код 5958 - црвена
  Топ - код 5958 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Блуза - код 4519 - кафеава
  Блуза - код 4519 - кафеава
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 3. Сукња - код 3836 - небесно сина
  Сукња - код 3836 - небесно сина
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Блуза - код 11698 - црвена
  Блуза - код 11698 - црвена
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Тренерки - код 2625 - сиво
  Тренерки - код 2625 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Комплет - код 0388 - 1 - црна
  Комплет - код 0388 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Маица - код 2517 - розова
  Маица - код 2517 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Атрактивна тениска с принт в бяло - код 11707
  Маица - код 11707 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Свободен дамски топ в бежов цвят - код 3077
  Топ - код 3077 - златно
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Тренерки - код 11623 - циклама
  Тренерки - код 11623 - циклама
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71