Фустан - код 763 - бела

Нема на залиха
SKU
38362
MKD 1.015,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 1679 - 1 - бела
  Фустан - код 1679 - 1 - бела
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 0710 - 3 - бело
  Фустан - код 0710 - 3 - бело
  Најниско MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 3. Фустан - код 6838 - бело
  Фустан - код 6838 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 11881 - бело
  Фустан - код 11881 - бело
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 5. Фустан - код 8840 - бела
  Фустан - код 8840 - бела
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Комплет - код 6989 - 3 - бело
  Комплет - код 6989 - 3 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Комбинезон - код 7784
  Комбинезон - код 7784
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 3. Разкроена дамска пола в синьо - код 7400
  Сукња - код 7400 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Фустан - код 4453 - 2 - сиво
  Фустан - код 4453 - 2 - сиво
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Дамски комплектблуза и спортен панталон в зелено - код 9896
  Комплет - код 98796 - тиркизна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Комплет - код 9995
  Комплет - код 9995
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Дамски бански в две части с висока талия синьо каре - код 7777 - 3
  Купачи - код 7777 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 8. Тренерки - код 5292
  Тренерки - код 5292
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Маица - код 5056 - црна
  Маица - код 5056 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 10. Фустан - код 2534 - 1 - шарено
  Фустан - код 2534 - 1 - шарено
  Најниско MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.971,71