Фустан - код 763 - црвена

Нема на залиха
SKU
38361
MKD 1.015,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6071 - црвена
  Фустан - код 6071 - црвена
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 2. Фустан - код 2884 - борда
  Фустан - код 2884 - борда
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 3. Фустан - код 0252 - 1 - црвена
  Фустан - код 0252 - 1 - црвена
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 4. Фустан - код 5501 - борда
  Фустан - код 5501 - борда
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 5. Фустан - код 1788 - борда
  Фустан - код 1788 - борда
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
Слични производи
 1. Туника - код 7150 - 4 - окер
  Туника - код 7150 - 4 - окер
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 2. Туника - код 3686 - 5 - бела
  Туника - код 3686 - 5 - бела
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Дуксер - код 3262 - путер зелена
  Дуксер - код 3262 - путер зелена
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 4. Блуза - код 5766 - 2 - бело
  Блуза - код 5766 - 2 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 5. Блуза - код 1471 - 8 - црна
  Блуза - код 1471 - 8 - црна
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Кошула - код 1218 - темно зелена
  Кошула - код 1218 - темно зелена
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 7. Блуза - код 5259 - бело
  Блуза - код 5259 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Блуза - код 8861 - небесно сина
  Блуза - код 8861 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Џемпер - код 2725 - шарена
  Џемпер - код 2725 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Фустан - код 742
  Фустан - код 742
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71