Фустан - код 766 - црна

Нема на залиха
SKU
2201
MKD 1.160,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 4453 - 4 - црна
  Фустан - код 4453 - 4 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Фустан - код 0300 - црна
  Фустан - код 0300 - црна
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 3. Фустан - код 62688 - 2 - црна
  Фустан - код 62688 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 4. Фустан - код 7574 - црна
  Фустан - код 7574 - црна
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 5. Фустан - код 1544 - црна
  Фустан - код 1544 - црна
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
Слични производи
 1. Тренерки - код 6512
  Тренерки - код 6512
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Блуза - код 832 - окер
  Блуза - код 832 - окер
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 3. Тренерки - код 6079 - 3 - црна
  Тренерки - код 6079 - 3 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Блуза - код 163 - бела
  Блуза - код 163 - бела
  MKD 1.305,00
 5. Јакна - код 9194 - 1 - шарена
  Јакна - код 9194 - 1 - шарена
  Најниско MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 6. Блуза - код 9656 - ментол
  Блуза - код 9656 - ментол
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 7. Блуза - код 11500 - небесно сина
  Блуза - код 11500 - небесно сина
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 8. Блуза - код 0307
  Блуза - код 0307
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Сукња - код 2522
  Сукња - код 2522
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Блуза - код 41511 - црна
  Блуза - код 41511 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71