Фустан - код 771 - 2 - црна

Нема на залиха
SKU
39892
MKD 812,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 238 - темно сива
  Фустан - код 238 - темно сива
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 416 - сиво
  Фустан - код 416 - сиво
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 3. Фустан - код 395 - сиво
  Фустан - код 395 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 337 - графитна
  Фустан - код 337 - графитна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 1714 - сиво
  Фустан - код 1714 - сиво
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
Слични производи
 1. Блуза - код 6013 - бело
  Блуза - код 6013 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 2. Палто - код 3435 - путер зелена
  Палто - код 3435 - путер зелена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Фустан - код 311 - жолта
  Фустан - код 311 - жолта
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Јакна - код 2610 - 1 - црна
  Јакна - код 2610 - 1 - црна
  Најниско MKD 3.769,71 Регуларна цена MKD 4.349,71
 5. Фустан - код 132 - путер зелена
  Фустан - код 132 - путер зелена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 6. Фустан - код 870 - корали
  Фустан - код 870 - корали
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 7. Блуза - код 2666 - кремова
  Блуза - код 2666 - кремова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 8. Фустан - код 832 - сина
  Фустан - код 832 - сина
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 9. Блуза - код 6202 - зелена
  Блуза - код 6202 - зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Фармерки - код 2893 - црна
  Фармерки - код 2893 - црна
  Најниско MKD 1.015,00