Фустан - код 774 - кремова

Нема на залиха
SKU
39294
MKD 1.304,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кремова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 4244 - бело
  Блуза - код 4244 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Блуза - код 3991 - небесно сина
  Блуза - код 3991 - небесно сина
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 3. Блуза - код 8365 - борда
  Блуза - код 8365 - борда
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 4. Фустан - код 2884 - борда
  Фустан - код 2884 - борда
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 5. Фустан - код 5888 - 3
  Фустан - код 5888 - 3
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Фустан - код 8745 - темно сина
  Фустан - код 8745 - темно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Туника - код 8681 - црна
  Туника - код 8681 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Туника - код 5511 - црна
  Туника - код 5511 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Блуза - код 060 - небесно сина
  Блуза - код 060 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 5190 - небесно сина
  Фустан - код 5190 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71