Фустан - код 776 - сина

Нема на залиха
SKU
38203
MKD 580,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Сина

Материјал: Памук - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 11890
  Фустан - код 11890
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 1358 - сина
  Фустан - код 1358 - сина
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 3. Фустан - код 0712 - 1
  Фустан - код 0712 - 1
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Фустан - код 3948 - небесно сина
  Фустан - код 3948 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 11941
  Фустан - код 11941
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Фустан - код 1350 - 1
  Фустан - код 1350 - 1
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 2. Тренерки - код 1236 - кафеава
  Тренерки - код 1236 - кафеава
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Фустан - код 8899 - бело
  Фустан - код 8899 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Блуза - код 0521 - 1 - шарена
  Блуза - код 0521 - 1 - шарена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Дуксер - код 2275 - 2 - розова
  Дуксер - код 2275 - 2 - розова
  Најниско MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 6. Дълга дамска рокля в синьо - код 17500
  Дълга дамска рокля в синьо - код 17500
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Тренерки - код 4555 - кремова
  Тренерки - код 4555 - кремова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Топ - код 11701 - црна
  Топ - код 11701 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Маица - код 4249 - сиво
  Маица - код 4249 - сиво
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Дамски комплект суичър и панталон с атрактивен десен - код 8884 - 2
  Комплет - код 8884 - 2 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.884,71