Фустан - код 779 - небесно сина

Нема на залиха
SKU
37308
MKD 928,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Полиестер - 90 % Еластан - 10 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 9076 - 2 - сиво
  Фустан - код 9076 - 2 - сиво
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 4802 - сина
  Фустан - код 4802 - сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 8596
  Фустан - код 8596
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 8149
  Фустан - код 8149
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 0715 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 0715 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Топ - код 11693 - црна
  Топ - код 11693 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Фустан - код 5654 - бело
  Фустан - код 5654 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 6634 - црвена
  Фустан - код 6634 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Черна тениска с принт - код 2579
  Маица - код 2579 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Блуза - код 1653 - 1 - црвена
  Блуза - код 1653 - 1 - црвена
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 898,71
 6. Фустан - код 8190 - бела
  Фустан - код 8190 - бела
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Блуза - код 6189 - бело
  Блуза - код 6189 - бело
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 8. Јакна - код 9387 - 1 - пудра
  Јакна - код 9387 - 1 - пудра
  Најниско MKD 2.319,71 Регуларна цена MKD 3.189,71
 9. Дамски комплект къса блуза и пола рипс в сиво - код 45288
  Комплет - код 45288 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Дамски бански в две части с висока талия в светлосиньо рипс - код 6799
  Купачи - код 6799
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71