Фустан - код 779 - розова

Нема на залиха
SKU
37309
MKD 928,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 75 % Еластан - 20 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 238 - пудра
  Фустан - код 238 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 395 - розова
  Фустан - код 395 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 390 - пудра
  Фустан - код 390 - пудра
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 4. Фустан - код 324 - пудра
  Фустан - код 324 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 9601 - пудра
  Фустан - код 9601 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Фустан - код 8554 - зелена
  Фустан - код 8554 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Палто - код 5657
  Палто - код 5657
  Special Price MKD 1.246,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 3. Фустан - код 412 - небесно сина
  Фустан - код 412 - небесно сина
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 4. Фустан - код 8582 - зелена
  Фустан - код 8582 - зелена
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 5. Кардиган - код 4085 - пудра
  Кардиган - код 4085 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Блуза - код 8861 - небесно сина
  Блуза - код 8861 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Комплет - код 481 - светло сина
  Комплет - код 481 - светло сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Сако - код 1980
  Сако - код 1980
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 9. Комбинезон - код 5121 - светло сина
  Комбинезон - код 5121 - светло сина
  Special Price MKD 1.246,71 Регуларна цена MKD 1.826,71
 10. Јакна - код 7070 - кафеава
  Јакна - код 7070 - кафеава
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71