Фустан - код 792 - розова

Нема на залиха
SKU
38423
MKD 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2055 - 1 - циклама
  Фустан - код 2055 - 1 - циклама
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 5654 - розова
  Фустан - код 5654 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 2540 - розова
  Фустан - код 2540 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 3065 - пудра
  Фустан - код 3065 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 5848 - 4 - розова
  Фустан - код 5848 - 4 - розова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Сукња - код 3463 - црна
  Сукња - код 3463 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Елегантен дамски топ с къдрички и остро деколте в масленозелено - код 2989
  Топ - код 2989 - зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Комплет - код 4350 - ментол
  Комплет - код 4350 - ментол
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 5848 - 2
  Фустан - код 5848 - 2
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Топ - код 1095
  Топ - код 1095
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Блуза - код 5444 - 2 - црвена
  Блуза - код 5444 - 2 - црвена
  Најниско MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71
 7. Блуза - код 6343 - 4 - циклама
  Блуза - код 6343 - 4 - циклама
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Блуза - код 5525 - небесно сина
  Блуза - код 5525 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Блуза - код 4179 - црна
  Блуза - код 4179 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Фустан - код 5878
  Фустан - код 5878
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71