Фустан - код 801 - бела

Нема на залиха
SKU
38418
MKD 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бела

Материјал: Вискоза-100%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6432 - бела
  Фустан - код 6432 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 4806 - бела
  Фустан - код 4806 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 8192 - бела
  Фустан - код 8192 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Фустан - код 0991 - бела
  Фустан - код 0991 - бела
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 6787 - бело
  Фустан - код 6787 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Фустан - код 9905 - розова
  Фустан - код 9905 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 2. Маица - код 2902 - 1 - црна
  Маица - код 2902 - 1 - црна
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Маица - код 11806 - розова
  Маица - код 11806 - розова
  MKD 695,71
 4. Дамски изрязан бански в розово - код 9042 - лице
  Купачи - код 9042 - 8 - розова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Сет с анимационен герой тениска и къси панталонки в сиво - код 651
  Комплет - код 651 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Код 1028 - бела
  Код 1028 - бела
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 7. Фустан - код 1208 - бела
  Фустан - код 1208 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Маица - код 0401 - 1 - бело
  Маица - код 0401 - 1 - бело
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Фустан - код 6231
  Фустан - код 6231
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 5848 - 6 - зелена
  Фустан - код 5848 - 6 - зелена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71