Фустан - код 801 - црна

Нема на залиха
SKU
38710
MKD 870,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Вискоза-100%

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 5111 - црна
  Фустан - код 5111 - црна
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 2. Фустан - код 395 - црна
  Фустан - код 395 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 390 - црна
  Фустан - код 390 - црна
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 4. Фустан - код 2500 - црна
  Фустан - код 2500 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 8400 - црна
  Фустан - код 8400 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Џемпер - код 1099
  Џемпер - код 1099
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Панталони - код 1142 - сиво
  Панталони - код 1142 - сиво
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 3. Фустан - код 5535 - бело
  Фустан - код 5535 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Блуза - код 4426
  Блуза - код 4426
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Маица - код 5579 - црна
  Маица - код 5579 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Маица - код 6336 - бела
  Маица - код 6336 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Фустан - код 0021 - бела
  Фустан - код 0021 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 8. Кошула - код 9898 - црна
  Кошула - код 9898 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Кошула - код 5689 - сина
  Кошула - код 5689 - сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Фустан - код 3738
  Фустан - код 3738
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71